Assietter Japan
2020-05-25
776036
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASSIETTER, 10 st, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 19 cm
Nagg