Takgotogenlampa jugend
2020-05-25
775711
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal jugend, tre ljusamar, bemålad plåt, höjd ca 70 cm
Bruksslitage