Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, Melpomene, förgylld brons, höjd ca 35 cm
Slitage / färgbortfall
775629
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här