Fotogenlampa jugend
2020-05-25
775601
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, jugend, på kvadratisk fotplatta, upphöjnad i marmor, glas med dekor, turkos glasskärm, totalhöjd ca 63 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, brännarrör medföljer och kan hämtas vid utläminingen