Taklampa
2020-05-24
775563
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, slutet av 1900-talet, möjligen Italien, stomme i mässing, 12 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 80, diameter 80 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen