Såssnipa i silver Spanien
2020-05-24
775484
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÅSSNIPA, silver, Spanien, oidentifierade stämplar, 1900-tal, höjd ca 6 cm, längd ca 17 cm, vikt 150 g