Klubbat för:
5 000 SEK
1 500 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 12 st., svagt rökfärgad glasmassa, 1800-talets slut, fasettslipad cuppa, fot med knapp, höjd ca 15-16,5 cm
Nagg, en fot lagad
775456
2020-08-22