Koppar med fat
2020-05-24
775387
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KOPPAR med FAT (4) Kina, 1700/1800-tal, figural dekor, kopparnas höjd ca 4, fatens diameter 12 cm
Smärre slitage