Dalahästar
2020-05-24
775356
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DALAHÄSTAR, (5) trä, 1900-talets andra hälft, flera etiketmärkta Nils Olsson, Nusnäs, höjd ca 26 cm
Smärre slitage