Tallrikar 7 st Kina
2020-05-23
775302
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, porslin, Kina, 7 st, 1700-tal, dekor i underglasyr blått samt famille rose, diameter ca 23 cm
Nagg, lagningar