Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
KATAR, indisk, 1800-tal, klinga med paneler, skrivtecken, fäste i stål med försilvrad och förgylld dekor, längd ca 37 cm
Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar
775292
2020-05-24