Linnea Larsson oljemålning
2020-05-31
775263
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Båtar på hav signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 50x61 cm