Golvlampa
2020-05-23
775199
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3 ljuspunkter, mässing delvis bemålad, skärm i textilt material, höjd ca 166 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage, fläckar på skärmen