Fällbord 1800-tal
2020-05-24
775147
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i rotfaner, höjd ca 74, diameter ca 54 cm
Skadad skiva