Fat Kina
2020-05-23
775116
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, Kina, (2) 1800-tal, motiv med träd och fåglar, emaljfärger, diameter ca 23 cm
Ett fat med två kantnagg, smärre slitage