Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT (5) cloisonne, 1800/1900-tal, motiv med fåglar och blommor, diameter ca 30 samt 24,5 och 15,5 cm
En av de stora med emaljbortfall och lagning, de övriga med slitage, smärre bucklor
775100
2020-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här