Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
CHRISTINA FURST, "Kaskad", soffbord, Karl Andersson och söner, 1990-tal, underrede av ek, rund skiva av ask, höjd 56, diameter 106 cm
Smärre bruksslitage
775098
2020-05-23