Herrbetjänt
2020-05-23
775086
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, besat lövträ, hjultrissor, märkt FR BREVETTATO MADE IN ITALY, höjd 107 cm
Bruksslitage, repor, märken, fanérskador