Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSKRONA, oscariansk, omkring 1900, stomme i förgylld brons, 12 ljusarmar, 76 ljuspunkter, höjd t o m kopp 104, största vidd 62 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
775044
2020-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här