Heikki Turunen lampor 3 st
2020-05-31
775001
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 100 EUR |
HEIKKI TURUNEN, LAMPOR, bordslampa och två takspotlights för skena, Orno 1980-tal, justerbara, diameter ca 20 cm.
Ställvis slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.