Bordslampa
2020-05-21
774967
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800/1900-tal, förgylld brons med marmorsockel, höjd inklusive skärm 51 cm
Sockeln med lagning/nagg