Ljusstakar senempire
2020-05-21
774963
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, senempire 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 27 cm