Katar

Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KATAR, indisk, 1800-tal, Jamadhar Sehlikaneh, med tre blad, varav de två yttersta med förgylld dekor, fäste i stål med förgylld dekor, längd ca 39 cm, med balja

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Slitage

774952

2020-05-24