Taklampa
2020-05-22
774875
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, 6 ljuspunkter, smide, höjd (tom koppen) ca 85, diameter 60 cm
Funktionen garanteras ej, slitage