Kalkar silver
2020-05-21
774844
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
KALKAR, 1 par+1, silver, varav en invändigt förgylld, en stämplad Johan Sacklén Jönköping 1815, höjd 8-12,5 cm, vikt 122 cm
Mindre med skador