Björn Rosendal Äggoljetempera
2020-05-30
774820
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): komposition/stilleben, signerad samt daterad 75, äggoljetempera på duk, ca 46x38 cm