Björn Rosendal Äggoljetempera
2020-05-29
774818
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "På kullen", signerad samt daterad 75, äggoljetempera på duk, etikettmärkt a tergo, ca 81x65 cm