Johan Ossian Andersson oljemålning
2020-05-21
774787
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Motiv med båtar, signerad, olja på duk, ca 48x73 cm