Karl Axel Pehrson färglitografi
2020-05-21
774780
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Xvivu", signerad, 336/385, färglitografi, ca 29x50,5 cm