Taklampa 1960/70-tal
2020-05-21
774755
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, pressat glas samt metall, 1960/70-tal, 37x19x18 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen