Pierre Olofsson färglitografi
2020-05-23
774677
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, HC, färglitografi, bildmått ca 15x9 cm