Lennart Jirlow färglitografi
2020-05-23
774666
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW, (1936-2020): Köksscen, signerad L Jirlow, 31/285, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 39x27 cm