Andreas Wargenbrant skulptur gjutjärn
2020-05-30
774632
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, svärtadt gjutjärn, dalahäst, monogramsignerad och daterad 2007, höjd 33,5 cm, längd ca 32 cm.
Fint skick.