Akvarell Kina
2020-06-14
774584
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi med ett sigill, ca 52x33 cm