Carl Malmsten Ovalen
2020-05-20
774121
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL MALMSTEN, bord, "Ovalen", brickmärkt undertill, mahognyfanér, höjd ca 50, 80 x 50 cm cm
Bruksslitage, märken och repor på bordsskriva