Angelica Wiik
2020-05-20
774109
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerade Angelica Wiik, 253/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm, oramad