Angelica Wiik litografi
2020-05-20
774107
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 170/290, ca 58,5x40 cm,
oramad