Angelica Wiik
2020-05-20
774102
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Månjazz" "Kajplats", signerade Angelica Wiik, 112/290, 197/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 43x30 cm, oramade