Vas porslin Kina
2020-05-26
774055
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, clair de lune glasyr, med Qianlongs märke undertill, 1900-tal, höjd 53 cm.
Bruksslitage.