Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
VASER / URNOR, 1 par, Satsuma, Japan, omkring år 1900, målad, delivs förgylld, dekor av figurer och blomster, höjd 31,5 cm
En med lagning på undersida, ställvis krackelyr
774024
2020-05-22