Julia Hetta

Julia Hetta
Julia Hetta
Julia Hetta
Julia Hetta
Julia Hetta
Julia Hetta

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JULIA HETTA (född 1972): No title, fotografi från 2012, tryckt 2013, 1/10, signerad samt numrerad a tergo, pigment print on acid free cotton rag, bildstorlek ca 60x48 cm

ej examinerad ur ram

773983

2020-05-24