543 - Bord sengustavianskt
2020-08-21
773959
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, sengustavianskt, fanerat i ek, kraftigt avsmalnande ben, låda,1800-tal, höjd 72,5, 43,5 x 44 cm
Slitage, fanerresning, torrsprickor