Oskar Bergman
2020-09-13
773950
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963), Röstånga gästgivaregård enligt påskrift a tergo, signerad och daterad Maj 1944, akvarell 24 x 35 cm