674 - Flintgods 1800-tal
2020-08-22
773800
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAFFEKANNA, TEKANNA, SKÅL, TALLRIKAR, 5 dlr., flintgods, 1800-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8-28 cm
Skador