Wilhelm Kåge
2020-05-25
773782
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILHELM KÅGE, fat, Gustavsberg, Argenta, 1930-tal, dekor i silver av spelande kvinna, stämplad, Gustavsberg, Argenta Made in Sweden, diamater 30 cm