Lars Boethius oljemålning
2020-05-19
773760
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS BOËTHIUS (1903-1968): Stadsmotiv, signerad Boëthius, olja på pannå, ca 57x78 cm