Favilli, smyckeset, guld 18k

Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k
Favilli, smyckeset, guld 18k

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HALSBAND, ARMBAND, 18 k guld, från Favilli, Florens, kedja med hamrade guldringar, med orginalask, kontrollstämplad, kedjans längd armband ca 20 cm, halsband ca 62 cm, totalvikt ca 78,2 g

obetydligt slitage

773683

2020-05-22