Klubbat för:
1 800 SEK
1 200 SEK
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad med dedikation a tergo C A Fahlgren, olja på duk, ca 29x23 cm
fläckar
773680
2020-05-22