434 - Royal Copenhagen vaser
2020-08-21
773613
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, 2 + 1 vaser, porslin, 2 med blomdekor samt förgyllda delar, 1 med förgyllning, 1900-talets mitt, höjd 27 cm
Bruksspår