354 - Tekannor Kina 1700-tal
2020-08-21
773591
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNOR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), klotformade, varierande dekor, höjd ca 13-14 cm
Lagningar, kompletterade